Sugen på att skriva om TV-serier? Bli skribent för omTVserier!

How I Met Your Mother Bloopers

by Stefan on 08 augusti 2009

How I Met Your MotherIdag har jag spenderat en stor del av förrmidagen på den fantastiska serien How I Met Your Mother. Det började med några klassiska scener för att sedan gå över till samlingar med misstag och slutligen två riktigt roliga avsnitt. Därför tänkte jag passa på att dela med mig av misstag (bloopers) från de tre första säsongerna.

Utöver alla klassiska felsägningar så får vi även ta del av en hel del s.k. hångelscener där personerna spelar över och både börjar smeka och hångla med varandra. Killar som tjejer. En rolig sak som jag inte har sett från någon annan serie.

Lily: We all have a wedding dress camp out, it will be fun.
Barney: I can’t go, I’ve got this thing….
Lily: What thing?
Barney: …a penis
Robin: Me too..

Underhållande och väldigt sevärda klipp.

How I Met Your Mother Säsong 1 Bloopers

How I Met Your Mother Säsong 2 Bloopers

How I Met Your Mother Säsong 3 Bloopers

Gillar du detta?

Bloggar som länkar till artikeln Twingly Blog Search link:http://omtvserier.se/how-i-met-your-mother-bloopers/ sort:published

{ 1 comment… read it below or add one }

1 Ina 28 oktober 2009 kl. 22:43

Tyvärr verkar det inte bättre än att man har tagit bort klippen från Youtube. :( Riktigt trist.

Leave a Comment

Föregående:

Nästa: